Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 60 |

[Plecaki] litraż od 60 do 70 litrów

gumibearMarcin

2007-01-19 13:43:08
156.17.201.1 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Binabik za jakis cza po wielu wyjazdach machnij jakis teścik, bo to ciekawy plecak

Binabik

2007-01-19 17:41:54
83.29.65.201 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ok nie ma sprawy. Właśnie tak myślałem. Do tego w tym samym czasie kupiłem namiot Himountain Denali i też będzie teścik:)

-------------------------------------------------------
Łukasz

~MM

2007-01-20 10:18:15
83.29.51.156 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Binabik, ile masz wzrostu? Ten plecak to chyba ma tylko 2 stopniową regulację wysokości? Czy tak?

MM

Binabik

2007-01-20 11:42:29
83.29.13.113 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam 184cm wzrostu. Wiesz co regulacja nie ma zbyt dużego zakresu ale wystarcza żeby dopasować plecak do sylwetki. Mi to odpowiada.

Łukasz

Człowiek

2007-02-02 22:33:03
212.87.13.66 Głosów: 0

Witam. przymierzam się kupić plecak około 60-70 l, z tego co oglądałem bardzo spodobały mi się rozwiązania i modele firmy MILLET, firma jest mało znana w Polece ale wydaje mi się, że spzręt robi naprawdę solidny i z właśnie ciekawymi rozwiązaniami. Zastanawiam się nad plecakiem Millet Odyssee 60 + 10 który jest dostępny w Polsce już za ok 500 zł bądź drugim który bardziej mi się podoba, MILLET NANDA 60+10 za któym będe musiał się zakręcić najbliżej na Słowacji. Czy ktoś może spotkął się z tego tupu sprzętem i może mi coś doradzić? Pofaje linki:

http://www.millet.fr/catalogue/product_info.php?cPath=19_23&products_id=1031&typo_prod=1:int&temp=1

http://www.millet.fr/catalogue/product_info.php?cPath=19_23&products_id=1048&typo_prod=1:int&temp=1
Z góry dziękuje!!!

Pozdrawiam...

~rumcajs

2007-02-04 13:29:47
199.67.140.84 Głosów: 0

firma jest znana w Polsce
plecaki - systemy nośne, trwałość wykończenie - mają świetną opnię
przynajmniej starsze modele

... nemo me impune lacessit ...

J@ro

2007-07-21 22:20:19
87.205.51.254 Głosów: 0

Witajcie jestem tutaj nowy, a więc nie zrugajcie mnie za ten temat. Niedługo wybieram się na pielgrzymkę do Częstochowy, chodzę również troszkę po górach, w związku z tym chciałem sobie kupić nowy dobry plecak. Wpadł mi do oka plecak firmy Hannah a dokładnie model Trail 65+5L. Czy ktoś z Was może mi napisać czy dam radę w niego się zapakować i czy jest to dobry plecak??

zgud

2007-07-21 22:43:27
195.82.166.152 Głosów: 0

jeśli chodzi o pielgrzymke to powinieneś dac radę zapakowac dobytek ale to też zależy ile i co masz zamiar ze sobą zabrac
a tu link: http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=1365
wystarczy tylko troszke po forum poszpeerac ;]

nie wiem nic na jego temat;p ale cena w e-shopie bardzo interesujaca
z tego co przeczytałem to ma cordure zamki YKK i duraflex więc powinien posłużyc kilka lat ;]
---
Edytowany: 2007-07-21 22:49:59

niech lux perpetua bedzei z Wami

J@ro

2007-07-21 22:45:49
87.205.51.254 Głosów: 0

no dobrze ale co do plecaka macie jakieś opinie??

ss_lada

2007-07-21 23:04:40
84.38.210.73 Głosów: 0

szukalem na forum cos na temat plecakow firm wolf gang oraz fjord nansen. znalazlem kilka postow ktore to w mniejszym badz wiekszym stopniu opisywaly wady i zalety plecakow tych firm - z nadmiaru informacji zrobil mi sie metlik i nie wiem co jest lepsze(jedni dany produkt zachwalaja inni przytaczaja gore wad)
obecnei stoje przed dylematem kupna plecaka do 350zl o poj. 60L. chce by plecak byl wytrzymaly i wygodny podczas urzytkowania (marszu i etc.). ciekawymi propozycjami wydały mi sie produkty firmy wolfgang (plecak traveller http://wolfgang.pl/?p=shop&product_id=38) oraz plecak firmy fjord nansen (HIMALAYA 60+10L http://www.fjordnansen.com.pl/site/?mod=offers&kat=2&prod=255)
aczkolwiek moge sie mylic. porsilbym o konkretne informacje dotyczace zalet/wad badz namiary na produkt spelniajacy moje oczekiwania.

przeniesione przez admina

ludz

ludz
2007-07-21 23:05:00
84.38.210.73 Głosów: 0

odpowiadając z marszu, powiem że ten pierwszy jest rozsądnym wyborem

zgud

2007-07-21 23:05:46
195.82.166.152 Głosów: 0

->J@ro nie wiem nic na jego temat;p ale cena w e-shopie hannaha bardzo interesujaca
z tego co przeczytałem to ma cordure zamki YKK i duraflex więc powinien posłużyc kilka lat ;]

niech lux perpetua bedzei z Wami

Freedom fighter

2007-09-13 11:56:56
83.27.214.114 Głosów: 0

Witam serdecznie,
zastanawiam sie na wyborem plecaka okolo 65 L na wyprawy kilkunastu dniowe po schroniskach tatrzanskich. Cena okolo 400 PLN
Posiadam juz prawie 8 lat Natalexa Solothurna 80 - nie do zdarcia ale jak dla mnie teraz jest zbyt duzy :))
Przegladajac opinie na ngt wybralem dla siebie:
1. Salewa Kailua 60
2. Salewa Capehorn 50 + 10
3. Wolfgang Globetrotter 65
4. Wolfgang Wędrowiec 60
5. Wolfgang Traveller 60
6. Wisport mosquito
Ktory Waszym zdaniem bylby najlepszy??
Bede wdzieczny za odpowiedz :))
Pozdrawiam,
Buszujacy po sklepach

~bela123

2007-09-13 11:57:15

Hmm, najlepsze plecaki nie istnieją ;). Zależy jak chodzisz, gdzie chodzisz i czym dojeżdżasz na to chodzenie, np. mocny pas może przeszkadzać w zatłoczonym pociągu albo autobusie.

No i ten Wolf Gang Wędrowiec to w której wersji? Wersja III chyba zaczyna się od 70.

Freedom fighter

2007-09-13 11:57:40

Bela,chodze glownie po tatrach wysokich:) wiec chodzi o plecak ktorym moglbym przetransportowac sprzet miedzy schroniskami:))
A doyezdzam pociagiem do zakopca a potem kuznice i marsz do murowanca:))
wiem ze nie ma naylepszych plecakow, no ale chyba dziela sie na gorsze i lepsze;))

NDC

NDC
2007-09-13 12:19:37
213.238.85.3 Głosów: 0

bela123 , chyba sobie jaja robisz:))) "mocny pas może przeszkadzać w zatłoczonym pociągu albo autobusie" no tak tu się zgodze, że pas biodrowy czasem utrudnia przejscie komunikacji zbiorowej:P ale jedno pytanie: kupujesz plecak w góry czy do jazdy mpk, pks, pkp i czy tam chcesz? a jak tak ci przeszkadza to na czas podróży możesz go wymontować(minuta roboty)
Freedom fighter - salewe bym sobie odpuścił, najlepiej przymierz wisporta i wolfganga i weź tego który ci lepiej lezy:)

Odi profanum vulgus...

Ruda grappa.pl

Ruda grappa.pl
2007-09-13 12:44:18
83.4.194.46 Głosów: 0

Freedom fighter >>>Niikt Ci tu nie powie "kup tek konkretny model i już. MUSISZ pleck zmierzyć z, przynajmniej, piętnastokilogramowym obciążeniem. Poproś sprzedawcę w sklepie o pomoc w dobrym wyregulowniu systemu nośnego.
Ten sam plecak może inaczej leżeć na plecach osób o identycznym wzroście, ale różniących się wagą, budową, ukształtowaniem kręgosłupa itd. Dobry sprzedawca powinien pomóc Ci dobrać coś odpowiedniego i pamiętaj - plecak ma być przede wszystkim wygodny! Dlatego trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć! Różne plecaki z tym samym, dużym obciążeniem. I nie 5 minut, tylko 20 albo i dłużej pochodzić z plecakiem po sklepie.

GRAPPA.PL Wyjątkowy Sklep Górski w Krakowie

~bela123

2007-09-13 13:07:05
85.193.247.100 Głosów: 0

NDC, ja sobie jaj nie robię. Zwracałem uwagę komuś innemu.

Uważam, że plecak powinien nadawać się i w góry, i na dojazd. Po co komu plecak, z którym będzie się źle czuł podczas dojazdu na urlop?

Wymieniony był Wolf Gang Wędrowiec. Takiego używam w wersji III, 80L. I on ma właśnie duży, mocny pas, o którym producent NIE pisze, że jest odpinany. Da się go odpiąć i zdjąć w minutkę, racja. Ale już nie założysz go w minutkę, chyba, że przepychając wszystkie paski na czas :) - za pierwszym razem dwukrotnie rozciąłem palec od tarcia o Cordurę :D.
Po zdjęciu pasa zostają niezabezpieczone listwy systemu nośnego i nie ma jak używać szelek.

Ja tego pasa nie zdejmuję i mi to odpowiada. No i jest dużo zabawy z przejściem z takim plecakiem w małym, wypchanym busie :).

sasq pajak/grappa.pl

2007-09-13 13:14:13
83.5.19.135 Głosów: 0

a co za problem spiąc pas biodrowy z tyłu plecaka oplatając nim plecak... wtedy jak to piszą na allegro nic nie stuka nic nie puka wszystko gra i buczy (heh chyba zaczynam łapać ten jezyk)

~bela123

2007-09-13 13:16:48
85.193.247.100 Głosów: 0

Uzupełnienie:
Szelki są łączone z pasem tak, że nie da się ich odpiąć. Odłączenie pasa od plecaka jest możliwe, o ile odłączy się listwy i szelki. Zostaje więc system nośny na plecak, a plecak w ręku ;).
A piszę to, bo ktoś jeszcze zobaczy w sklepie rzep i pomyśli, że pas można zdjąć a plecak dalej nosić, a nie przyjrzy się dokładnie.

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 60 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: aa169 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3