Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | ... | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |

[Odzież] Skarpety

PRS

2017-11-19 18:02:20
195.242.139.0 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Kupiłem te skary o których pisał powyżej PIT w sklepie nastopy za 2 dychy
http://www.nastopy.pl/skarpety/trekkingowe/trekkingowe-termoaktywne-stt-skarpety-na-dlugie-wedrowki-dry-tex-5375
Czy może być taniej?
Zawsze może... ;)
Sprawdzę je za tydzień jako zewnętrzne (chroniące wewnętrzne wełniane) w ciężkich trepach.
W porównaniu z Sesto Senso które są w teorii (składu) bardziej ,,zimowe''
http://www.nastopy.pl/skarpety/skarpety-trekking-winter-cieple-termoaktywne-na-zimne-dni-51-welna-11369
są bardziej ,,mięsiste'' i mają z tyłu takie niby panele (pionowe paski) które w moim przypadku (i moich trepów) być może zapobiegną obcieraniu i uciskowi przez cholewkę buta.
Uwaga w przypadku Sesto bardziej mięsiste są te z akcentem pomarańczowym - np. te opisane jako różnokolorowe (z błękitnym akcentem) są w części łydkowej (ściągacz) zdecydowanie cieńsze.
Reasumując za 4 dychy otrzymujemy zestaw który prawdopodobnie sprawdzi się przez większość ,,polskiej zimy'' - na arktyczne mrozy trzeba mieć ,,cięższą artylerię''.
Prawdopodobnie będę ogarniał jeszcze jeden zakup - może jestem monotematyczny ale skary ,,na Mikołaja/pod choinkę'' to praktyczny ;) prezent a rodzina liczna :)
Jeżeli ktoś chce się podłączyć (z Wawy i okolic + KL) by podzielić koszty dostawy (a może ich nie będzie) to dawać znać na PW

-------------------------------------------------------
wynik mierzy czyny

devil80

2018-02-12 12:54:12
178.20.86.45 Głosów: -1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Witam,
Ktoś może polecić mi jakieś skarpety do pracy(czyli sklep) czyli wygodnę do noszenia (tak do 9 godzin) coś ostanio w new balance mam chłodne stopy . Nie muszą być do dużych mrozów -5 wystarczy. Kwota powiedzmy 30zł ale im mniej tym lepiej.

-------------------------------------------------------
Dany
Strona: | 1 | ... | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 03c6b - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2