Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 45 |

[Odzież] Skarpety

~nobody

2004-04-20 22:28:29
Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Jezeli chodzi o skarpety na lato to ostatnio kupiłem skarpety polskiej firmy Filmar z 85% coolmaxu za... 9 zł, czyli nie musi być tak drogo.

~Dante

2004-04-20 23:20:36

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

nobody gdzie kupiles te skarpety? W jakims hipermarkecie? Jestem z Gdanska i za 9 zl skarpetek z coolmaxem nie widzialem

-------------------------------------------------------
Piotr

~nobody

2004-04-21 00:36:02

Skarpety te kupiłem nie w żadnym markecie, tylko w Sklepie Podróżnika w Warszawie. A ta firma co je robi jest z Torunia, to chyba masz bliżej :)

~popo

2004-04-21 09:25:48

Moja Mama jest włókiennikiem na Politechnice i ostatnio robiła badania różnych tkanin, między innymi CoolMaxu. Wyniki doskonałe. Trudno mi o bardziej obiektywną opinię odnośnie tego materiału. Sam niedługo takowe kupuję....

popo

Pawel_Maksym

2004-04-21 19:48:33

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Ja w Łodzi kupiłem w Tesco trzy pary skarpet (75 CoolMax reszta to lycra i bawełna) zapłaciłem za taki komplet uwaga - 13.99! Ostatnio kupiłem też w Lidlu za 9.90 za parę. Te z Lidle (jak kolega wyzej napisał) są (mam buty Boreal Bulnes i Torcal) minimalnie (ok. 1cm) ponad cholewkę. Mnie to przeszkadza le będę miał je na co dzień do miasta. Niestety te z Lidla jakoś średnio działają w porównaniu do tych z Tesco. Jednak lepiej niż zwykłe. Dziś poleciałem by nabyć kilka par....a tu miły pan powiedział, że koniec promocji i juz nie ma bo weszła nowa promocja. Jest też firma Grasi oni robią świetne skarpetki (ok. 20 zł) z Maxem . Problem w tym, że pierwszy raz bedziecie mieć stope koloru skarpety. Ale ja teraz najpierw je piore i po kłopocie. Co do Accapi - drogie - ale wykonanie, jakość, estetyka...warte tej kasy! Mam tylko 1 parę Accapi ale zawsze zostawiam ją na najbardziej hardcorowe wyprawy.

astromax

~SZCZEPAN

2004-04-22 08:37:11

za 9.90 w lidl??? ale jaja non to lece tam .mam nadzieje ze w krakowskim tez beda takie.bo dawac za skarpety po 60 zola to za dużo.za to spedze 3 dni w tatrach.stokrotne dzieki vick za tego newsa

???

vick grappa.pl

vick grappa.pl
2004-04-22 09:43:08

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Jak jeszcze dostaniesz to daj znać - bo podobno "promocja" już się skończyła, ale moze jakieś się znajdą.

...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

~tadziu

2004-04-23 21:55:34

a ja dostalem dzisiaj skarpetki kaiteki z 75% coolmaxu i jutro bede testowal jak to sie sprawdza bo juz mam dosyc bawelny

tadziu

~SZCZEPAN

2004-04-23 22:04:34

gdzieś w krakowie je tadziu dostales.za ile?i gdzie?

???

~tadziu

2004-04-26 17:26:22

nie dostalem je w jeleniej gorze za 30 zlotych i po malym tescie w izerach z czystym sumieniem moge stwierdzic ze sa warte swojej ceny

tadziu

~FROGU

2005-04-26 17:59:47
80.55.106.154 Głosów: 0

a co powiecie na temat skarpetek campusa, bo są dosyć tanie i też z coolmaxem?

KarlosW

2005-04-26 18:14:07
83.29.12.7 Głosów: 0

Co sądzicie o Lorpenach trekking z coolmaxem do gore - jak wam sie one (jezeli macie ) spisują.. promocja w K-wie na Siennej - z 80 na 49 zł.

karolsw

~Chevy

2005-04-26 20:15:12
83.28.7.248 Głosów: 0

Co do skarpetek firmy MUND- Teide, to są to skarpetki przejściowe, wiec na lato one się nie nadają. Ja stosuje je na wiosne i jesień, krótkie wypady jednodniowe w zimie i spisują sie bardzo dobrze.

~Skarpetkowicz..........

2005-04-28 10:27:18
195.136.245.18 Głosów: 0

A ja tam uwazam ze to lekka przesada wywalac na skarpety ponad 20 zl..........jakiekolowiek by one nie byly :)

sasq pajak/grappa.pl

2005-04-28 10:46:03
83.22.144.254 Głosów: 0

tak tylko ze jak kupujesz zwykle skarpetki to w moim wykonaniu wytrzymuja w porywach do 6 miesiecy...
Skarpetki munda za które dałem 25zł wytrzymały 3,5 roku!!! (noszone minimum 2 razy w tygodniu)

~chróściel

2005-04-29 10:29:05
83.16.244.198 Głosów: 0

>skarpetkowicz
chodzi o to w tych skarpetach ze dopiero z nimi wlasciwie dzialaja buty z membrana i juz i stad ten temat i stad te dylematy:)))
w 8a.pl sa skarpety z coolmaxu (80%) filmar runner za 14 zl, nie wiem czy to promocja czy takie maja ceny po porstu bo jest to w ''ciekawych produktach'' ale zakupilem 2 pary i sie zobaczy jak dzialaja.
>skarpetkowicz to chyba odpowiednia cena co??:)))

~inzynier

2005-05-01 13:42:59
83.238.26.10 Głosów: 0

witam.
jesli chodzi o skarpety na cieple dni (lub np do jazdy na rolkach) to osobiscie uzywam tych z firmy filmar (ok83% coolmax, reszta lycra i poli cos tam). sprawdzaja sie bardzo dobrze, ich obecna cena w sklepie sportowym w Chorzowie (Slaskie woj) 15zl. Firma ma obecnie chyba 4 rozne modele (runner, outdoor, trekking i cos jeszcze) - roznia sie iloscia coolmaxa i wysokoscia.
Osobiscie uwazam ze takie skarpety nie powinny wogole zawierac bawelny, ktora przeciez akumuluje wilgoc.
pozdro

Byle do piatku, a potem...

Rafi

2005-05-05 16:34:23
83.17.101.134 Głosów: 0

Jeżeli ktoś ma jakieś wieści na temat skarpet we Wrocławiu, to byłbym wdzięczny. Ostatnio kupiłem w Kameleonie na parterze Kaiteki - 45969 (vide link) ale do podawanych przez Was cen to im daleko.

gumibearMarcin

2005-05-05 22:41:34
195.116.208.59 Głosów: 0

Rafi skalniki wrocławskie na przyklad oferuja w dobrych cenach skarpety mund. Bardzo dobrze sprawuja mi sie ich różne modele. Poza tym chyba wszedzie kupisz accapi z których równiez jestem zadowolony

stratokazik

2005-05-12 16:19:46
83.25.248.72 Głosów: 0

Czy skarpety to sam CoolMax?
Kupiłem sobie teraz 'Outdoor' fimry Filmar. Jeszcze nie wiem, jak sie sprawują. Kosztowały 20 zeta i mają w sobie CoolMaxu tylko (?) 15%, ale o ile dobrze rozumiem, to inne 'tkaniny' też są niezbędne, żeby przytrzymywać stopę i takie tam.
Jak to jest w koncu?
I czy ktoś wie coś o tym Filmarze?

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 45 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 54229 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2