Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 12 |

[Obuwie] The North Face

siloj

2007-01-26 08:27:12
83.14.15.234 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Spineless nie wybieram się na biegun ale mam taką pracę że oststnio musiałem spędzić prawie dwa miesiące na Syberii a tam są ciut mroźniejsze zimy niż u nas:) W tamtym roku było -60 stopni a tak normalnie to -45 ..... -50*C.
A co myślicie o wkładach rozgrzewających do butów? bo ostatnio jak chodziłem po sklepach to widziałem że TNF dodawał w promocji do niektorych modeli własnie jakieś wkładki ogrzewające. Jak ktoś to przetestował to proszę o odpowiedź, a jeszcze pytanie czy te wkładki są jednorazowe? i w jakiej są cenie tak mniej więcej?

~sasq

2007-01-26 14:02:42
83.5.4.6 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

jednoraazowe około 6zł działają przez 12 godzin zapewniając temperature około 45-50 stopni
wielorazowe około 20-45zł działaja przez 40 minut zapewniaja temperaturę około 40 stopni

Pomyśl też o ogrzewaczu żeglarskim (nosi sie na sznureczku na szyi na wysokości splotu słonecznego.) grzeje toto w całego człowieka
Zasadniczo są dwa modele jeden to katalityczne spalanie węgla drógi to katalityczne spalanie bęzyny
cena poniżej 100zł działaja nawet 36 godzin na jednym zapasie paliwa (jest to chyba najlepsza opcja)

OT:
A i kupić szube porzadna można ;-)

-------------------------------------------------------
lelum po lelum

~rumcajs

2007-01-26 14:05:04
192.193.220.201 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Używałem kilka razy takich wkładów. Trzeba dobrze dobrać i zmierzyć z butem - znajczęściej nie ma problemu bo są bardzo cienkie, ale warto sprawdzić. Sa jednorazowe i działają różnie. Ja miałem nieby z jednej partii (kupione w decathlonie), jedne grzały mocniej drugie trochę słabiej. Ich działanie jest zwykle determinowane dostępem powietrza. Moje grzały 6-8 godzin - sprawdzały się. Trochę tylko to duży wydatek - para kosztuje kilkanaście zł w cenie regularnej.
Może poszukaj specjalnych butów typu arktycznego.

... nemo me impune lacessit ...

siloj

2007-01-26 14:22:13
83.14.15.234 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

śliczne dzięki za porady teraz jadę do sklepu coś wybrać, poprzymierzać i...... komu w drogę .......temu ciepło:))

krisspir

2007-03-01 11:48:16
195.38.12.240 Głosów: 0

witam,

w sklepach ostatnio widzialem zimowy 9jak sadze) model TNF INLUX LACE? Zblizony wygladem do Chilkats...
Czy moze macie jakas opienie na temat tego produktu bo przyznam ze na stronie firmy nie znalazlem w ogole takiego obuwia

dziekuje

~Gabriel

2007-05-15 15:47:24
212.2.99.0 Głosów: 0

Witam serdecznie!

Na wstępie zaznaczę , że o butach już coś poczytałem.
Poszukuję butów do chodzenia na codzień + głównie na wypaady zagranicę. A lubię raczej ciepłe kraje. Na wakacje w planie Turcja+Syria+Jordania, więc pewnie będzie od 30 do 45 stopni.
Po górach raczej mało chodzę, jeśli już to nie ciężkich.

Przeglądałem w sklepie TNF resilience i nastawiłem sięna nie, ale brak w necie opinii, podobają mi się też Builderingi, ale opinie straszne :)

Przeznaczenie, chodzenie na codzień + głównie ciepłe kraje, bo nie chce w sandałach. W zime raczej w nich chodzić nie będę. Fajnie jakby sięw nich wygodnie biegło na autobus

Pozdrawiam

~bela123

2007-06-05 01:03:45
85.193.225.39 Głosów: 0

Witam. Poszukuję niskich butów i w miarę możliwości, prosiłbym o uwagi czy inne informacje o którymś z następujących modeli firmy The North Face:
> Tioga, http://tnij.com/60xd
> Turret, http://tnij.com/bR60
> Cedar Mesa, http://tnij.com/sBzL
> Momentum, http://tnij.com/MoF8
ew. ze starej kolekcji - np. któryś z Esker Ridge lub innej firmy o podobnym profilu i rozmiarze zbliżonym do 32-33 cm :-).

Butów generalnie potrzebuję na lżejsze, choć długie wyprawy i do miasta (cięższe mam), w upale i w deszczu - amortyzacja mile widziana, mogą przemakać, membrana też nie jest potrzebna.

Poprzednie niskie buty nie wytrzymały próby czasu (podeszwa dość długo się przecierała, teraz już wewnętrzna wystaje; zapiętki z przetartym plastikiem; góra miejscami dziurawa itd.). Normalnie jednej pary używam bardzo długo z powodu braku towaru w sklepach ;-) - jak można się domyślić, mam dużą stopę. Teraz w zasadzie stan poprzedniej pary wymusza na mnie przyspieszone zakupy. Przeglądając strony producentów i sklepów trafiłem na tabelkę rozmiarów TNF, stąd moje zainteresowanie tymi modelami. Mam szansę zmieścić się w górnej granicy ich rozmiarów, niestety wszystkie dotąd oglądane były za małe.

Także ponawiam moją prośbę: jeśli możecie, napiszcie coś o tych butach. Albo jeśli zobaczycie je gdzieś w sklepie obok, napiszcie gdzie są :-).
Ta ostatnia prośba pasowałaby chyba bardziej do czytelników wątku o dużych rozmiarach, mających podobne problemy. Mam nadzieję, że to nie kłopot.

Z góry dziękuję za przeczytanie i za informacje.

~katherine

2007-06-11 14:41:10
87.206.211.34 Głosów: 0

ja mam sandaly TNF El Porto i generalnei jestem bardzo zadowolona, przezyly 15dni chodzenia non stop przy ulewie, burzy, upalach, na piasku, w kaluzach. Nigdzie sie nie rozklejaja, nic nie obciera. Podeszwa wytrzymala, widac troche slady uzycia oczywiscie, ale czego wymagac wiecej :) wkladka pod stope bardzo przyjemna i wygodna. polecam!

~bela123

2007-06-29 17:26:43
85.193.255.67 Głosów: 0

Butki już kupione (na próbę TNF Turret), stąd moją powyższą wypowiedź z dnia 2007-06-05 można spokojnie usunąć. Tą wypowiedź też ;-). Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

OBCY

2007-10-22 21:45:55
84.38.210.73 Głosów: 0

Buty The North Face model Inlux / Off Chute ?

Wszystkie modele wyglądają chyba identycznie, ale nie znalazłem nic na temat Inlux.
Były wypowiedzi o modelu Chilkats i Baltoro, ale nic nie znalazłem w sieci o Inlux czy Chute.
Czy ktoś wie coś na ich temat, jakie są różnice?
---
Edytowany: 2007-10-22 23:23:07

przeniesione przez admina

OBCY

2007-10-23 20:31:11
83.11.0.143 Głosów: -1

Nikt nic nie wie???

OBCY

~Matek

2007-10-23 20:35:32
87.249.196.54 Głosów: -1

nie

www.maroko2006.ovh.org

braavosi

Administrator braavosi
2007-10-23 20:51:39
88.156.14.187 Głosów: -1

~Matek
jesteś NIKT?;PPPPPPP

OT/sam sobie łapke dam:)

~Matek

2007-10-23 20:55:56
87.249.196.54 Głosów: -1

spinless jest w zasadzie tutaj nikim ;DDDDDD

www.maroko2006.ovh.org

~bela123

2007-10-24 11:23:35
85.193.247.100 Głosów: 0

A ten Inlux to skąd? W jakimś sklepie sprzedają? Może to po prostu produkt ze starej kolekcji (jak np. Esker Ridge, które widuję w sklepach).

Off Chute to chyba cała seria butów ;) - w opisie producenta jest też fragment "New this fall" (przy "Ice Pick Technology"):
http://thenorthface.com/na/technologies/technologies-FO49.html.
W każdym razie Off Chute są cięższe od Baltoro 200 i mają inną podeszwę. Także mają coś takiego, jak "Double-adhesive latex seam-sealed waterproof construction" ;).

W Chilkats na zdjęciu nie widzę znaczka "X2" ;). Opis producenta jest skąpy, ale może coś się zmieni - na razie dwa zdjęcia są oznaczone jako "Coming soon".

~inlux damskie

2007-10-31 10:32:13
83.31.194.190 Głosów: 0

kupiłam w zeszłym roku buty NF Inlux(damskie), w środku mają gabkę, są wygodne, nie ślizgają sie na lodzie, w każdym razie mniej, niż buty mojego kumpla za znaaacznie więcej kasy, z tyłu u góry trochę obcieraja na początek (ale podkreslam trochę) ze względu na usztywniana kostkę, było mi w nich ciepło, pasowały do raków salewa, właziłam w nich styczniu na Zawrat, chociaż są one podobno generalnie przeznaczone do chodzenia po stoku "po nartach"

~tasoof

2007-11-02 19:34:46
83.7.184.111 Głosów: 0

Mam te Inluxy od tygodnia, ale na śniegu jeszcze ich nie sprawdzałem.Z tego co wiem, to tym się róznią, że są poprostu oszczędniej wykonane i nie mają tylu "bajerów" co Baltoro lub Off Chute. Różnica w cenie to ok.100 pln zaoszczędzone w porównaniu do bardziej wypasionych "braci". Wydaje mi się, że najważniejsze cechy Inlux zachował, czyli ciepło, sucho,wygodnie poprostu czujesz się w nich komfortowo. Jeśli nie spędzasz np: pracując, cały dzień w exstremalnie zimowych warunkach to powinien wystarczyć "skromny" Inlux

tasoff

~robik

2007-11-15 14:00:58
87.207.121.194 Głosów: 0

planuje zakupic TNF JASPER czy ktos moze polecic/odradzic taki wybor?
pozdrawiam wszystkich tak przy tej okazji... ;)

robik

~pilares

2007-11-29 16:16:47
83.23.220.161 Głosów: 0

elo . a czy ktos moze cos powiedziec o TNF Snowcat?? zamierzam zakupic jakies butki i nie wiem ktore wybrac w koncu czy Chilcat , off chute czy moze wlasnei snowcat ....

pilares

-PITdoggy-

-PITdoggy-
2007-12-24 04:11:48
80.51.15.73 Głosów: 0

Od kilku dni jestem posiadaczem modelu OFF CHUTE. NUmeracja nieco zawyzona- na moje oko trzeba brac o 0,5 lub o 1 nr większe. Pierwsze wrazenie pozytywne-buty jak na swoja wielkość lekkie, bardzo wygodne. Drobne niedoróbki przy podeszwie-widac slady kleju przy niektorych elementach.
Bardziej szczewgółowymi wrazeniami podziele się gdy bedzie ic mozna pouzywac w warunkach, ktroe powinny byc dla nich stworzone-czyli w sniegu.

Pies i nóż - najlepsi przyjaciele człowieka.
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 12 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 8f855 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3