Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

[Obuwie] The North Face

jacekmi

2011-10-13 08:26:23
89.69.152.149 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Sorry, ale nigdzie nie jest napisane, że to jest forum górskie, raczej forum ogólnoturystyczne, więc liczę na to, że są tutaj nie tylko osoby, które znają się na górach i górskim sprzęcie, poza tym te buty są dość blisko takie sprzętu.

jacekmi

2011-10-13 13:41:06
89.69.152.149 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Sorry, że pod swoim, ale strona mi nie zadziałała poprawnie
---
Edytowany: 2011-10-13 13:42:22

admin

admin
2011-10-13 15:31:20
156.17.201.68 Głosów: 0

test

Yeah Tea

Yeah Tea
2011-10-13 22:14:25
92.40.253.145 Głosów: 0

to zeby juz zakonczyc ten w sumie dosc nieszczesliwy dialog, juz OT zreszta, to niech odpowiedzia na Twoja sugestie, ze jest to ogolne formu turystyczne, bedzie zalew odpowiedzi na zadane pytanie...cos Blatio juz pisal wczesniej o tym...chetnie bysmy cos poradzili, ale to jest forum gorskie...a turysci wpadaja czasmi i wypadaja...sorry.
---
Edytowany: 2011-10-13 22:16:29

-------------------------------------------------------
YT

~Marcin

2011-10-17 21:14:30
87.205.244.50 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Widzę, że buty TNF nie mają u Was zbyt dobrej opinii a ja właśnie myślałem o zakupie TNF Snow Sneaker III i teraz mocno się zastanawiam. Chciałem buty na zimę - do chodzenia na co dzień, nie po górach - ale nie wysokie bo jakoś nie wygodnie jeździ mi się w takich samochodem.
Co byście polecili - jeśli nie w/w model TNF - w cenie do 400-450 zł?

Marcin

~birkut

2011-10-25 06:08:22
80.55.72.66 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

prosze o opinie o butach TNH Back-to-Berkeley.
buty z przeznaczeniem na miasto zimą.
ewentualnie zimowe wycieczki, ale nie po gorach.
wyglad maja swietny, ale co dalej
pzdr

~Pytajnik

2011-11-01 22:06:33
84.10.115.55 Głosów: 0

Proszę o opinię na temat TNF Snow Beast Boot.
Przeznaczenie, zima miasto, lekkie hasanie po śniegu.

gumibearMarcin

2011-11-07 14:28:41
156.17.201.68 Głosów: 0

birkut to? http://8a.pl/page,produkt,id,6951,back-to-berkeley-boot.html

birkut wygląd swietny? Kwestia gustu. Dla mnie tam brakuje z boku hello kitty do kompletu. Jakoś pachnie mi sukcesem tych butów wśród gawiedzi gimnazjalnej. jakiś taki dziwny klimat...

Na miasto stykną (choć szczerze wątpie ale o tym niżej), jako buty zmienne na nartach pewnie również ale treking? Powątpiewam.

Ciekawe zestawienie w bucie primaloftu z mambrana ichnią HydroSeal....i opis że do miasta? chyba że stoisz z reklamą jakąś po 10 godzin dziennie na wygwizdowie. Egzotyczne zestawienie mając na uwadze opis ... że do miasta

BTW
Pomijając model....butów tnf po prostu bym nie kupił

zerknij na 9 stronę tego wątku, ktos je kupił i jest średnio zadowolony
---
Edytowany: 2011-11-07 14:37:02

misiak76

2011-12-28 12:15:01
193.46.186.13 Głosów: 0

Od kwietnia 2011 jestem posiadaczem JANNU II GTX i jestem bardzo szczęśliwym ich posiadaczem. Kupiłem jes z tzw. posezonowej wyprzedazy za 360 zł i po przecenie z 650 zł. Wczesniej miałem buty Campusa i Bergson. Campus (8 lat temu) rozleciał mi się po 2 miesiącach chodzenia po mieście. Bergson na sezon wiosna-lato na codzień oki. A te są do zadań ekstremalnych. Zimą ciepłe, a na wędrówkach leśno - górskich po prostu to co chciałem mieć. Podeszwa jest twarda i po kamieniach można drałować. Potok po kamieniach również można pewnie pokonać. Kałuże i podmokły teren już nie są straszne i przeważnie idę przez nie. Stopa czuje się dobrze ale proponuję ubierać odpowiednie skarpety do tych butów. Kilka razy ubrałem zwykłe i był po tym lekko nieprzyjemny zapach ;)
Jako mostowiec często z racji wykonywanej pracy wspinam się po stozkach, poruszam się po półkach o szerokości nie mniejszej niż 1,0 cm no i te buty mniee zaszokowały bo dzięki nim mogłem wejść tam. podeszwa się nie ześlizgneła z niej i miałem pewne oparcie. W bergsonie dla testu porównawczego nie udało mi się tego zrobić.

~adifire

2012-01-01 12:25:07
212.182.96.183 Głosów: 0

Witam teraz chodzę w tnf Terrainus z gore, ale mam zamiar kupić tnf crestone gtx xcr. Może ktoś miał je na nogach??

adi

~atalayak

2012-02-02 13:43:49
188.146.45.52 Głosów: 0

@kashpir_pl - Jestem posiadaczką tych butów drugi rok, chodzę w nich w zasadzie tylko po mieście, ew trochę po lesie - i tam się sprawdzają. Kupiłam je ze względu na ocieplenie (strasznie marznę; ale wytrzymać w nich w temperaturze pokojowej graniczy z cudem, stopa poci się niemiłosiernie). Ani razu mi nie przemokły, nie zauważyłam żadnych uszkodzeń. Mało wymagający użytkownik powinien być zadowolony.

~Leman

2012-02-08 14:39:50
83.17.136.74 Głosów: 0

Ja użytkowałem Back To Berkeley niskie, i po jakimś miesiącu chodzenia rozwarstwiła się w jednym bucie podeszwa na pięcie, aktualnie niby mam dostać nowe ale co z tego będzie to się okaże. Kupiłem je tylko dlatego że trafiła się promocja, następnym razem jednak lepiej poszukać czegoś lepszego :)

~SNAJPER

2012-07-01 15:59:55
164.127.178.105 Głosów: 0

Witam. Zastanawiam się nad kupnem butów TNF DHAULAGIRI GTX 399pln na gore bądź modelu VINDICATOR MID II na gore 299pln.
Użytkowanie górskie wędówki lato jeśeń. Prośba czy może ktoś z użytkowników wyrazić żetelna opinię czy warto je kupić??
Jak z ich trwałością?

SNAJ

~Pegaz

2012-07-01 16:44:38
89.231.108.16 Głosów: 0

Co sądzicie o butach The North Face Vindicator Mid GTX II ?

Pegaz

murzynek98

2012-07-21 16:49:39
89.74.228.193 Głosów: 0

Cześć. Poszukuje dobrych wysokich butów trekingowych na wyprawy górskie. Znalazłem ostatnio w sklepie buty marki The North Face model Dhaulagiri II GTX W T0ALQX i nawet mi się spodobały tylko ze nie znam tej firmy od strony botów. Miałem kiedyś kurtkę tej firmy i byłem bardzo z niej zadowolony. Powie mi ktoś może coś więcej o tych buta i czy warte są zakupu??
Z góry dziękuje:)

~predator

2012-08-27 17:57:16
84.38.88.37 Głosów: 0

Witam, czy ktoś mógłby mi polecić dobre buty (takie, które nie rozwalą się po roku) do chodzenia głównie po lesie i w mieście. Zależy mi na tym, aby miały membranę gore-tex. Cena do 350 pln. Sam znalazłem kilka ciekawych modeli, ale czytam rózne tematy na tym forum i się okazuje, że TNF są złe, Merrelle również. Już kończą mi się pomysły, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :)
P.S. Zastanawiałem się ostatnio nad TNF Vindicator II GTX, czy to dobry wybór?

~Piotr

2012-08-27 18:54:35
46.205.92.208 Głosów: 0

Jak będziesz czytał opinie, to nic nie kupisz.

Jak będziesz w butach chodził przez 365 dni w roku, bo innych nie masz, to masz szanse na rozwalenie każdych butów. A na pewno beda wyglądać na zużyte. Ale po tym poznać Polaka za granica...

Do 350 zł z gore? To musisz szukać po wyprzedazach czy promocjach.
Np to:
http://8a.pl/buty-turystyczne-niskie/buty-zamberlan-spirit-gtx

Piotr

-PITdoggy-

-PITdoggy-
2012-08-27 19:19:45
78.88.153.57 Głosów: 0

To temat o TNF, ale też coś podsunę pod rozwagę:

Do miasta i lasu noszę chiruca timor, jestem z nich zadowolony.
W cenie jak Cię interesuje masz podobny model z GTX, tasmanię:
http://tnij.org/rxcc
Plusem timora jeżeli chodzi o miasto jest podeszwa adventure, nie zajechał jej asfalt i chodniki mimo intensywnego użytkowania. Tasmanię nosi w nizinny teren mój kolega i chwali ten but.

wolves2

2013-02-21 19:06:59
94.251.254.80 Głosów: 0

Witam ; )

Jestem nowy tu na forum i mam zapytanie czy ktoś z was używał butów TNF Havoc Mid GTX XCR
http://8a.pl/buty-trekkingowe-wysokie/buty-the-north-face-havoc-mid-gtx-xcr

Spodobały mi się bardzo te buty, szukam obuwia w teren do ceny 600zł przeglądając powyższą stronkę właśnie one mnie zainteresowały, proszę o opinie ; )

Wolves2

Kris@Bia

Kris@Bia
2013-02-21 20:16:46
85.193.240.83 Głosów: 0

wolves2 osobiście nie mam żadnego modelu obuwia TNF, ale przyznam, że posiadając kilka ciuchów się rozglądałem również za butami . Po przeczytaniu wielu opinii na temat ich obuwia ( różne portale/sklepy w PL i poza) zwyczajnie sobie odpuściłem , a opinia nie jest pozytywna ,żeby nie powiedzieć zła.
W sumie nie znalazłem ani jednego głosu osoby która by polecała ich buty w 100%. Największy problem to bardzo słaba trwałość .
TNF to bardzo duża firma / marka i mają oczywiście dobre produkty czy nawet bardzo dobre ale buty jako że sa jednym z najważniejszych elementów w terenie szukałbym w firmach stricte obuwniczych. Połap 600pln to duża suma . W wielu sklepach akurat zaczynają się wyprzedaże i można wyciągnąć modele z najwyższej półki.
Opisz swoje preferencje odnośnie obuwia , w skrócie gdzie planujesz je używać w wątku o obuwiu ogólnym . Myślę że znajda się osoby które Ci dobrze doradzą.
Pozdrawiam

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 2a38a - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3