Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 43 |

[Obuwie] Sandały

~stratokazik

2005-07-26 22:21:44
83.25.207.17 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Czy ktoś może mi udzielić jakichś informacji? Za dwa dni wybieram się do sklepu. Jaka jest róznica miedzy BUFO Sport a BUFO Xapatan?
Cenowo nie jest to tak dużo, a nie chcę kupić bubla.
Myślałem jeszcze nad BUFO Inca, ale jako że zastosowanie głónie w warunkach wilgotnych, to tam polecają Xapatany. To jak to jest z tą wrażliwością na wilgoć?

~Chróściel

2005-07-28 17:41:00
84.10.57.254 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

no zależy jakie są materiały Stratokazik-im więcej sztucznego tym bardziej wytrzymają wilgotne warunki niż np te z przewagą nubuku czy innego czegoś skórzastego.

-------------------------------------------------------
...rudobrody idź na bezdroża,gdzie rośnie siara...

~stratokazik

2005-07-29 01:30:01
83.25.215.231 Głosów: 0

A czy istnieje ryzyko, że podeszwa pęknie na ostrej krawędzi? Mam na myśli bieszczadzkie rzeki i ichniejsze kamienie :]

~sputnik

2005-07-29 12:38:40
83.29.15.42 Głosów: 0

tyz mam karrimory drugi sezon i jestem z nich zadowolony. Moja dziewczyna przełaziła w nich całe poprzednie lato i w tym roku tez w nich chodzi cały czas i mówi ze sa świetne

sputnik

Chróściel

2005-07-29 18:28:43
84.10.57.254 Głosów: 0

>stratokazik
dość dziwne pytanie moim zdaniem.wszystko się może zniszczyć...
choć w Bieszczadach raczej ostrzejszych skałek nie spotkasz...

~Fisher

2005-08-05 22:25:51
81.168.203.22 Głosów: 0

a w 2004 roku prosiakt napisał że nosi source 2 lata, w 2005 roku że 4. Coś się niezgadza, chyba że inne sorurce

wiki

wiki
2005-08-05 23:54:12
83.22.90.72 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

k2 wyglądają całkiem sympatycznie

wiki @ sf-f.pl

~prosiakt

2005-08-06 20:03:42
81.190.155.87 Głosów: 0

Fisher - to zaraz wyjaśnie dlaczego tak policzyłem .
w tym roku w wakacje przechodziłem w nich już 3 lata i własnie zaczął się 4 rok ich użytkowania wiec o co chodzi ...??

~Fisher

2005-08-07 01:22:49

w sumie się zgadza

Tomisiek

2005-08-07 11:32:52
213.76.198.114 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

wiki-> mam takie snadały K2, konkretnie model Cobra w kolorze czerwnoym:) Kupiłem na Allegro, bodajże za 249 zł.
Używam ich dopiero jakieś 2 miesiące, ale byly już w Turcji, we Włoszech - i na Pilsku:)
Wykonanie wygląda na solidne, są wygodne, w miarę przewiewne, a jednocześnie zabezpieczają palce przed uderzeniem w kamnienie - no i do środka sie kamienie nie sypią.

pozdrówka

Tomek

Starszy_Pan

2005-08-07 21:17:21
83.24.127.235 Głosów: 0

Od miesiąca używam DIVERSE VENDETTA SANDAL ( zemsta na moich starych skórzanych ). Paski wyściełane i "Adjustable quick velcro system" i podobno "antishock soft flexible EVA insole" i jeszcze wiele mądrych info po anglijsku za jedyne 69,90 PLN. Jak narazie bez wad iuwag. Zobaczymy jak długo.

Czasem jestem upierdliwy ...

~kodżo

2005-08-07 22:14:46

duzo dobrego piszecie o sandalach Source, ale czy ktos wie gdzie w Polsce mozna kupic męskie modele mojave, gobi lub zambezi. Bo ze strony alviki wynika, że dystrybuuja tylko modele Oryginal series.

~anders

2005-08-09 21:23:38
83.142.9.1 Głosów: 0

source the best, na asfalcie śmigałem kilka dni, w czasie podróży auto syopem, zdarcia nie ma,...no i wanilia:-)

anders

metalmind

2005-09-14 00:11:34
83.24.175.135 Głosów: 0

Test sandałów karrimora natchnął mnie do napisania paru słów. Mam sandały alpinusa i mają one wielką wadę. Stopa się na nich strasznie ślizga i nogi się poca - potem jest niemiły zapaszek. Przed tym sezonem zrobiłem małe udoskonalenie. Przykleiłem kupione w sklepie wkładki do butów. Moje akurat były ze skóry pod którą była warstwa z węglem aktywowanym. Jak narazie rozwiązanie nieźle się spisuje. W razie odklejenia moge posmarowac znow klejem. Teraz noga mi się nie poci i nie ślizga. Do tego warstwa pod skórą jest jakby chłodna. Polecam jeśli ktoś ma taki kłopot ze swoimi sandałami.

~kaikow

2006-04-24 20:49:29
83.22.121.194 Głosów: 0

Posiada ktoś może takie sandały ? Czy numeracja nie jest zaniżona ? Jakie wrażenia ?
http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=1198&kat=&podkat=&subkat=

~zed

2006-04-24 21:55:43
87.205.88.124 Głosów: 0

Ja mam i polecam Teva Terra Fi 2 - http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=962&kat=&podkat=&subkat= - numeracja nie jest zaniżona.....i są super.... warte swojej ceny.....

~frederyczek

2006-04-25 08:06:45
83.6.212.140 Głosów: 0

Też polecam Teva Terra Fi 2 naprawdę są super numeracja jest ok. Moja pani posiada lizzardy które wcześniej były obiektem mojej zazdrości lecz w tym roku też ma ochotę na sandały Tevy terra fi. Dla mnie maja jeszcze jedną zalete - nieżle amortyzują wagę mojego ciała podczas chodzenia. Paski w tych sandałach nigdy mnie nie otarły ani nie uwierały.

~RoKo

2006-04-25 10:07:07
195.205.44.140 Głosów: 0

Czytając listy o pękających podeszwach chciałbym podpowiedzieć rozwiązanie, które w moim przypadku znacznie przedłużyło 'życie' skórzanym sandałom. Podeszwa pękła w obu butach za palcami na całej długości. Sandały były do wyrzucenia, dlatego mogłem poeksperymentować - zginając podeszwę i ostrożnie rozszerzając pęknięcie wypełniłem szczelinę klejem dwuskładnikowym (żywica epoksydowa). Usunąłem nadmiar kleju, a po wyschnięciu resztę wyrównałem pilnikiem - powstało sztywne połączenie, ale wbrew spodziewanej nietrwałości klejenia, w tych sandałach pochodziłem jeszcze dwa lata (codziennie w pracy, w lecie również po dworze).

Robert

~worph

2006-04-25 23:55:32
83.16.87.82 Głosów: 0

polecam source nawet najtańszy model, naprawdę solidna rzecz. Przeszły straszne testy w byłe wakacje. Wpadłem nawet na chory pomysł żeby iść w nich na wycieczkę w góry skaliste do których wogóle nie są przystosowane (miękka podeszwa). Stopa razem z podeszwą wyginała we wszystkie możliwe kierunki a mimo to nawet jednego najmniejszego pęknięcia. Przez miesiąc kąpałem się w nich pod prysznicem i w słonej wodzie, chodziłem w warunkach miejskich, po pustyni skalistej i diunach, i wszystkich możliwych nawierzchniach. I co? I nic. Paski na miejscu, podeszwa nieruszona, zielona kropka gwarancyjna nie ztarta, rzepy trzymają jak trzymały, pachną jak pachniały. Kiedyś zastanawiałem się czy zwariowałem wydając te 250pln na jakieś głupie sandacze a teraz nie żałuję złotówki. Jak przymierzałem tevy były wygodniejsze ale to indywidualna sprawa. Zastanawiałem się czy wziąć jakieś buty na zmianę i wziąłem i to był błąd, niepotrzebnie się zdźwigałem. I jeszcze jedno , nie polecam skórzanych sandaczy naprawdę te z tworzyw to rewela. No i jeszcze ostatnia rzecz - świetnie się trzymają stopy a to oznacza że możemy w nich biegać, podeszwa świetnie amortyzuje.

pozdro

Rafi

2006-04-26 01:06:10
83.27.21.30 Głosów: 0

worph, mam dwa lata source classic. mogę się zgodzić z każdym Twoim słowem, ale zalecam dokładne przymierzenie i skrupulatną regulację pasków. Po kilku godzinach od zakupu okazało się, że plastykowe trójkąty są w takim położeniu względem kostki, że mnie obcierają i musiałem trochę ponosić plaster, zanim wszystko się dopasowało. Od tmtego czasu nie zamieniłbym na żadne inne [no poza stream z próżności ;) ] .

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 43 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: f340f - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3