Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ... | 47 |

[Obuwie] Sandały

~saturator

2007-05-11 22:02:14
81.190.215.160 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

sailor9 zzyrknij tu:www.amonit.pl

-------------------------------------------------------
<&**%#!@>

~adi

2007-05-11 22:13:15
80.55.58.42 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

tym co szukaja sandalow o dobym stosunku cenu do jakosci to polecam czeskie buffo . Kiedys uzwalem b.b dlugo najprostszy (najtanszy) model buffo b. intensywnie chyba z 4 lata. Bardzo solidne. Jezeli kojarze to ceny ksztaltuja sie cos pomiedzy 70 a 120 zl. Kiedys byly w co 2 sklepie turystycznym

adi

~Ewa

2007-05-23 10:52:51
83.31.215.17 Głosów: 0

sailor9, sandały Source są w sklepie http://www.sherpa.pl

simao

2007-05-23 12:05:58
83.168.75.14 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam pytanie do użytkowników sandałów Source. Jak jest z rozmiarówką tych sandałów? Niestety nie mam możliwości przymierzenia tych sandałów w żadnym sklepie w mojej okolicy, dlatego zdecydowałemsię zakupić je przez internet. Przed zakupem chciałbym dowiedzieć się jednak jaki rozmiar powinienem wybrać. Z reguły noszę buty w rozmiarze 43,5 czasami 43 i rzadko 44, a moja stopa ma długość około 28,5cm. Interesują mnie dokładnie modele Classic lub Stream. Czy ktoś z użytkowników Source mógłby wypowiedzieć się na ten temat?

~słomiany

2007-05-23 14:40:37
83.10.145.100 Głosów: 0

a co powiecie o tych sandałach http://www.e-horyzont.pl/site/?mod=offers&kat=&prod=486

sasq pajak/grappa.pl

2007-05-23 14:55:14
83.5.68.10 Głosów: 0

tanie
niezłe
ciężkie

ja zostaje przy source ale ytylko tych najprostszych modelach :-)

~słomiany

2007-05-23 15:07:35
83.10.145.100 Głosów: 0

a znasz wagę - powiedzmy rozm...42
????

sasq pajak/grappa.pl

2007-05-23 15:13:09
83.5.68.10 Głosów: 0

niestey tylko wrażenia organolwptyczne z pobytu w sklepie

~piotrrr

2007-05-23 15:25:44
83.9.102.16 Głosów: 0

Z tanich sandałów to ja polecam HiMountain Telde 3, które można kupić za 99zł. Póki co wytrzymałe, wygodne i lekkie. Nie miałem ich jeszcze w górach, ale na równinie spisują się bez zarzutu.

piotrrr

domurst

domurst
2007-05-23 18:14:17
83.8.53.27 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Co do Telde 3 to używam ich już ponad rok. Kupiłem z przeznaczeniem przemierzania Półwyspu Iberyjskiego w ramach Camino de Santiago - sprawdziły się świetnie. Z początku miałem obawy co do chodzenia w sandałach bo momentami bywało stromo, sporo kamieni, no ogólnie góry. Jednak po paru dniach chodzenia w trekingach w upałach rzędu 40 stopni, kiedy stopa dosłownie się gotowała w bucie, odrzuciłem swoje uprzedzenia i zacząłem chodzić w Telde nie tylko po dojściu do celu danego dnia w obrębie schronisk. Później większość trasy przeszedłem już w sandałach. Podeszwa jest na tyle twarda, że z trudniejszymi kawałkami nie było problemów. Co do trwałości to naprawdę jest ok - sandały wyglądają tak jak wtedy gdy je kupowałem - żadnych odkształceń, żadnych urwanych pasków, żadnych odklejonych elementów - wszystko na swoim miejscu. Mimo braku substancji antybakteryjnych to sandały nie złapały zapachu - po każdej dłuższej wycieczce wystarczy szczoteczka i trochę mydła żeby doprowadzić je do czystości i utrzymać w należytej higienie. Na tą chwilę używam sandałów "nacodzień" jak i podczas wycieczek w okoliczne góry (Karkonosze, Sudety, Rudawy). Ogromnym plusem jest materiał z jakiego są wykonane - można śmiało wchodzić w nich pod prysznic używając jako klapków. Paski schną szybko a tworzywo z którego są wykonane nie nasiąka wodą. W użytkowaniu jako klapki prysznicowe pomagają odpinane zapiętki, choć ja przestałem się bawić w ich wyciąganie, włażę pod prysznic tak jak chodzę bez zbędnego kombinowania. Naprawdę trudno sie przyczepić do czegokolwiek. Zapłaciłem za nie podobnie jak poprzednik 99zł i relację jakość/cena określiłbym na co najmniej bardzo dobry.

Pozdrawiam wszystkich

~Buuu

2007-05-23 19:47:33
80.86.83.23 Głosów: 0

Czy sandaly Teva Hurricane 3 beda dobre do trekkingu (tzn maja to byc awaryjne sandaly noszone zamiast klapek + wrazie jakiejs awarii butow do jakich latwych przejsc po beskidach/ucieczek z tatr - ze schornu do samochodu itp?) i ogolnie jakie opinie o tych sandalach (czytalem ngt'owy test, ale on odnosi sie do Hurricane II, poza tym opinie sa co njamniej "podzielone" ;)
Z gory dzieki za odpowiedz

akacja

akacja
2007-05-24 09:06:40
83.29.27.231 Głosów: 0

mysle ze powinny byc ok, ja mam terra fi co prawda, ale sa super jak na trekingi, szkoda tylko ze tak nieladnie pachna i sie zatykaja te rowki roznym ipaskiem i ziemia w podeszwie od strony stopy, ale w hurricane chyba juz nie ma tego problemu bo tam poedszwa jest z czego innego.

powiem tak: sa one w maire lekkie, bardzo wygodne, dobrze sie trzymaja skaly (ja przeszlam w nich niemal cale karkonosze), w miare szybko schna... ale tak jak mowie, zapachy fajne nie sa :/

a mialam sie uczyc a nie ngt-owac:/

The_vagabond

The_vagabond
2007-05-24 09:27:04
83.18.15.254 Głosów: 0

-Buuu

Uważam, że są bardzo dobre do trekkingu w opisanej przez Ciebie formie. Ja używam modelu II i nie mam do niego zastrzeżeń, może poza brakiem osłony na plastikowych elementach łączących paski (miałem niewielkie otarcia). W modelu III zmieniomo podeszwę - jej przyczepności do podłoża nie jestem w stanie ocenić, niemniej nie sądzę, żeby coś się pogorszyło ws stosunku do modelu, który mam. Moje bardzo dobrze trzymają się nogi i sprawdzają się zarówno przy marszu po równym terenie jak i podejściach i zejściach (także gdy noga jest mokra). Zaletą jest wykorzystanie zarówno w modeli II i III substancji antybakteryjnych w podeszwie, co zwiększa komfort ich używania ;-) Ogólnie polecam model II, a model III jest pewnie nieco lepszy.

~skora-nh

2007-05-25 20:17:19
212.244.183.162 Głosów: -1

witam czy ktos juz sie zetknal z tymi salomonami

http://www.rei.com/online/store/ProductDisplay?storeId=8000&catalogId=40000008000&partNumber=748080&cm_mmc=cse_pricegrabber-_-datafeed-_-product-_-na&mr:referralID=3c964fe3-5c47-4907-88ec-870b4e89a13f

prosilbym rowniez uzytkownikow innych sandalow salomonow o opinie.
ja bylem uzytkownikiem sandałow Salomon habana i zlego slowa nie powiem

skora-nh

~natasg

2007-05-26 22:02:55
87.205.75.253 Głosów: 0

Teva Hurricane 3 - interesuje mnie tylko jedna rzecz, buty będą wykorzystywane do miasta, chodzenia po lesie itd, na pewno nie góry :). Ale czy podeszwa jest w miarę gruba, tzn przy chodzeniu po mieście po kocich łbach będą one mocno odczuwalne dla stopy?

~Andy

2007-05-29 00:12:21
80.48.180.229 Głosów: 0

Do simao: Mam dokładnie taki sam rozmiar stopy jak ty, ostatnio kupiłem sobie Source Classic, rozmiar 44 jest odpowiedni. Z tego co pamiętam, Stream ma taką samą rozmiarówkę, Mojave i Gobi mogą mieć trochę niższą.
Pozdrawiam i życzę udanego zakupu (Source na pewno taki będzie :-))

Andy

bebok

bebok
2007-05-30 01:51:26
89.19.65.143 Głosów: 0

mam pytanko gdzie we wrocławiu można kupić w chwili obecnej sandały source'a (stream albo classic), z góry dzięki za namiary...

~scchizm

2007-06-01 12:29:28
82.139.5.41 Głosów: 0

Do mnie dzisiaj dotarły source mojave, pierwsze wrażenie - wizualnie świetne, po założeniu - no szczerze to będę się musiał przyzwyczaic, dopasowac paski itp, bo na razie tak troszkę dziwnie mi sie chodzi;], nie to żeby coś mnie obcierało, wręcz przeciwnie są bardzo wygodne, po prostu nie przyzwyczajony jestem do sandałów, ale to tak jak z każdymi nowymi butami, trzeba sie przyzwyczaic. Mam nadzieję że długo posłużą.
Zamówiłem tutaj.
http://www.sport.kqs.pl/index.php
Pozdrawiam.

scchizm

góre-tex

2007-06-01 12:36:46
156.17.235.209 Głosów: 0

source jest w skalniku we wrocku od chyba 2 tygodni.

Noł mor karrimor!!!

Piecia

Piecia
2007-06-04 14:38:32
62.108.180.222 Głosów: 0

@simao: mi doradzili w sklepie online. Okazało się, że zaproponowali mi 2 rozmiary w zależności od modelu. Troszkę to było dla mni dziwne, żeby firma produkowała różne rozmiarówki w zależności od modelu. Chyba że się pomylili w sklepie.

Życie uczy kompromisów.....
Strona: | 1 | ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ... | 47 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 8e6b4 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3