Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 31 |

[Obuwie] La Sportiva

~screwdriver

2006-09-21 16:16:15
83.11.10.216 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

"zodiac mid jest bez membrany i nie chroni przed przemakaniam i równocześnie nie oddycha."

Wybacz ale nie mogę ze śmiechu.

"Od tamtego momentu kupuje buty wyłącznie z Gore i nie martwie się, że przemokną w takich momentach jak wyżej opisany."

NIe bój się - gore też w końcu wodę puści...

~Piotr

2006-09-21 16:58:37
83.22.222.17 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zubo - Od tamtego momentu kupuje buty wyłącznie z Gore i nie martwie się, że przemokną w takich momentach jak wyżej opisany.

Świat jest dlatego ciekawy - że jest rożnorodny :-)

Idę o zakład, że moje skórzane Meindle Borneo bez membrany wytrzymają w tym śniegu dłużej niż twoje buty z Gore :-)

-------------------------------------------------------
Pozdrawiam

~Zubo

2006-09-21 17:31:03
83.29.71.61 Głosów: 0

"Wybacz ale nie mogę ze śmiechu"

A co Cie tak śmieszy?

"NIe bój się - gore też w końcu wodę puści..."

Jak do tej pory nie puścił i mam nadzieje, że nie puści bo wtedy kupie sobie gumiaki.

"Idę o zakład, że moje skórzane Meindle Borneo bez membrany wytrzymają w tym śniegu dłużej niż twoje buty z Gore :-)"

No tak może tak być bo te Meindle to bardzo fajny but, nubuk itd. wszystko fajnie ale cena kosmos i nie stać mnie na nie.

5

~braavosi

2006-09-21 17:31:28
82.160.225.40 Głosów: 0

OT:Panowie, czy piszecie o Lasportivie??????wpiszcie się tu
http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=2670&page=9
i nie mąćcie w tym wątku;))))DO KASACJI

...ktoś mnie skazał na wieczną wędrówkę...

~Zubo

2006-09-21 17:43:56
83.29.71.61 Głosów: 0

Co do Lasportiva zodiac mid to te buty kupiłbym tylko na lato do chodzenia po górach (są wysokie i usztywniają kostkę) chociaż jak zastanie nas ulewa to noga na pewno będzie przemoczona (siateczka).
Zodiac mid gtx będą bardziej uniwersalne (wiosna, jesień i lato z dobrymi skarpetami :-))
Pzdr.

5

~qbas

2006-09-21 19:50:22
83.11.170.203 Głosów: 0

@Zubo
Puści gore, puści, nie ma bata ;-)

gumibearMarcin

2006-09-22 11:09:09
156.17.201.1 Głosów: 0

Posłuchajcie kolegi braavosi'ego. To wątek o las sportivie. A problamtyka GTX w butkach to osobny temat, który zreszta jest tez na forum.

gumibearMarcin(at)ngt.pl

~mateo

2006-10-01 20:20:46
83.22.17.76 Głosów: 0

a ja mam lasportiwa model himalaya całe ze skóry na wibramie podobne do han wega niewiem jak tamte ale moje swietnie lezą nawet nie musiałem ich jakos specjalnie rozchodzic 3 mm skóry dosc cztywne ale zato po impregnacji trudno je przemoczyc
to one
http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky/clanek.asp?id_clanku=430

~Istari

2006-10-25 20:16:28
217.153.161.186 Głosów: 0

Witam!
Wiecie gdzie można kupić LaSportivy (najlepiej model Nevada) w Trójmieście lub Warszawie?
Ważne. Z góry dziękuję za odpowiedzi : )

~Sinister

2006-10-25 23:10:30
87.207.111.251 Głosów: 0

Wiem, gdzie można kupić La Sportiva Thundery, ale nie polecam. Mają je w asortymencie w HiMountain w Auchan i na ul. Szerokiej w Gdańsku. Cena ok. 450 zł.

I'm the way, I'm the sinister & I WILL DESTROY!!!

~Wonski

2006-11-01 18:45:03
81.219.236.35 Głosów: 0

@Sinister, czemu to niby nie polecasz Thunderów? Jakoś je mam - nie narzekam.

~Sinister

2006-11-01 19:34:56

owszem, nie przemakają, o ile gore tex się nie przetrze (a przetarł się na palcach), poza tym bardzo szybko zniszczył się materiał wewnątrz na wysokości kostki od języka, no i w końcu przy gumowym otoku na jego skrajach, gdzie but mocno pracuje - guma odrywa się razem ze skórą i kaleczy but, tylko czekać na pęknięcia. sprawę załatwiłoby, gdyby tylko ta guma kończyła się trochę bliżej czubków

I'm the way, prepare fo SALVATION!!!

~Wonski

2006-11-01 21:21:49

Hm, jeżeli guma się odrywa itd, to bym to reklamował.

mirus176

2006-11-02 15:23:45
83.23.217.24 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

witam. przymierzam sie do kupna butów albo La Sportiva model Nevada, albo Trezeta Cyclone. Ogolnie buty maja to samo, czyli podzeszchwa Vibram, Gore-Tex, Cordura. Cena tez jest prawie ta sama +/- 399 zl, opinie rowniez sa pozytywne o jednych jak i o drugich, tylko gdzies na forum przeczytalem ze w Nevadach jest szew na wysokosci sciegna achillesa i ze kogos tam uwieral podczas chodzenia, ktos ma na ten temat zdanie ? Zauwazylem jeszcze jedna rzecz, ze Cyclony maja grubsza wysciolke niz Nevady, czy to + czy - przy chodzeniu w gorskich sciezkach? w sumie jezeli buty niczym sie juz nie roznia to chyba rzuce moneta zeby wybrac, chyba ze ktos cos ma jeszcze do napisania o nich. Bede wdzieczny za kazda opinie, dzieki i pozdrawiam

mirus

~Anstos

2006-11-02 18:04:59
83.5.108.14 Głosów: 0

Zdecdowanie polecam Cyclone. Cechy teoretycznie mają identyczne, ale Nevada to jest powiew przeszłości- tak butów się już zwyczajnie nie robi! To jest oszczędnościowy but "na Polskę", produkowany w niezmienionej formie od stu lat. Jakość wykonania ok- nie znam nikogo komu nevada by sie zepsuła (a ze 3, 4 lata temu sam wielu znajomym go polecałem), ale jak okazuje się można juz w tej cenie zdecydowanie lepiej buta zaprojektować, wykończyć, użyć nowszxych materiałów itp. Za 399zł butów z Gore jest na rynku spory wybór. W Cyclone jest lepsza podeszwa (wyższa szczególnie w środkowej części stopy), lepszy materiał wykończeniowy przy kostce, są pianki przy kostce (a w nevadach to mają grubość 1mm), profil buta jest lepszy. Ogólnie polecam z tych dwóch cyclone i jeszcze raz cyclone.

Antos

~szymekgd

2006-11-02 18:42:00
194.150.246.173 Głosów: 0

mirus176

nevady kupilem 2 tyg. temu, w przed dzien wyjazdu w tatry i bez rozchodzenia mialem je na nogach 5 dni w roznym terenie. buty sa bardzo przyjemne, praktycznie od razu "ulozyly" sie do stop, wspomnianego szwu nie czulem, nie slizgaly sie na mokrych skalach, podeszwa jest twarda i pomimo tego, ze jest "niska" nie odczuwa sie nierownosci terenu. w butach brakuje mi gumowego otoku na czubku.

michal

~Sinister

2006-11-02 21:11:12

co do reklamowania tej gumy to usłyszę pewnie, że to normalne lub że buty były użytkowane w sposób codzienny. akurat potrzeba czasu wymagała, żeby były zdatne do użytku, więcużyłem kleju poliretanowego, tak więc na reklamacje za późno. ale póki co. ten zdaje egzamin.

I'm the way, prepare fo SALVATION!!!

mirus176

2006-11-03 00:54:10
83.23.217.24 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

ok dzieki za pomoc :), chyba nie pozostaje mi nic innego jak rzucic moneta, bo nie moge sie zdecydowac :p. na Nevadami przemawia tez to ze koles w sklepie powiedzial ze za free dodaje mi impregnat i ze po kupnie butow mam 20 dni na ich zwrot, ze np. moge pochodzic w nich w chacie i jezeli cos mi nie bedzie pasowac to moge oddac but i oni mi oddadza forse. wiec zrobie tak ze kupie te Nevady, pochodze w chacie, jezeli nie bedzie mi cos pasowac to je oddam i kupie Cyclony :D

mirus

~Mastah

2006-11-18 17:43:53

Hmm.. a ja mam Thundery od jakiegoś miesiąca, trochę w nich chodzę, zarówno góry przeżyły, jak i na codzień ich używam.

Problem jest jeden - od wewnątrz buta, z tyłu, wzdłuż pięty jest szew łączący goretex. No i ten szew po miesiącu w zasadzie zaczął mi się przecierać.. Może mam tak koślawe pięty.. ale bez przesady, miesiąc?

Jak myślicie, czy przy reklamacji producent uzna to za "normalne" zużycie? ;)

~pim

2006-11-19 07:12:34
83.6.69.151 Głosów: 0

Pewnych "szczegółów anatomicznych" nie przeskoczysz. Używając kilka tal obówniczego wynalazku z czasów z przed 89 roku- trzewiki wysokogórskie himalaje - tak sobie zdeformowałem pięty, że przecierają każdą wyściółkę. W moim przypadku rozwiązaniem może być arkusz blachy na pięcie.
Możesz mieć inaczej ukształtowaną, bądź zniszczoną (jak u mnie) piętę i tego wyściółka gore-texowa jak i każa inna zwyczjnie może nie przetrwać.
pozdrawiam

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ... | 31 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 2a084 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3