Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Obuwie] Hi-Tec Sierra V-lite Kevlar Low

~Vafloo

2006-08-09 12:09:24
83.238.123.3 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Nie polecam Hi-Teców, nawet za 145 zł. Owszem, wygodne, ale bardzo szybko się rozpadają. Ja, znajoma i mój brat mieliśmy Hi-Teci (różne modele) - wszystkie rozpadły się po około roku (a zwłaszcza moja znajoma nie należy do osób, które szybko niszczą buty - jakieś denne McArthury wytrzymały dłużej niż Hi-Teci).

~Corvim

2006-08-18 11:09:43
12.47.224.7 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Nie polecam. Kupiłem rok temu Hi-tec Sierra V-lite Low. Dosłowni po kilku założeniach przetarł się materiał na pięcie i wystający szew powoduje obtarcie uniemożliwiające chodzenie. Moja reklamacja nie została uwzględniona, cytuje: "uszkodzenie powstało na wskutek nadmiernego oodziaływania nogi na but".

Odradzam. Zresztą w tej cenie można kupic inne markowe buty.

-------------------------------------------------------
Marek

~apsik

2007-07-07 12:09:20
89.125.22.165 Głosów: 0

Buty przez rok chodzienia po zurbanizowanych terenach sparwowały się rewelacyjnie: lekie, wygodne i szybko schnące. Jednak wyprawa w góry Kerry spowodowała, że po dwóch dniach podeszwy przepięknie się powycierały, a but dosłownie zasysyał wodę. Schły nadal szybko, ale lekkość i wygoda gdzieś spłynęły z górskim potokiem...
Podsumowując: dobre buty, ale nie na ciężkie wyprawy.

apsik IE

~glendek

2007-11-01 22:45:06
83.5.50.78 Głosów: 0

Polecam HI-TEC model Frontier są super.Ogólnie pod wzgledem ceny inni wymiękają.

~ania

2008-09-28 11:26:16
82.177.44.11 Głosów: 0

mam pytanko ?? kupiłam polar na urodziny chłopaka i jest zamały !! niestety! czy myslicie ze moge go zwrocic i otrzymam kase?zakup na zyblikiewicza

ania

~iamkret

2008-09-28 11:59:01
83.10.12.90 Głosów: 0

~ania
Jeżeli polar jest niezniszczony masz prawo go zwrócić lub wymienić w ciągu 7 dni od daty zakupu :)

~Harnaś

2011-12-07 08:47:35
78.133.164.42 Głosów: 0

Miałem buty hi -tec 8 lat...praktycznie co tydzień w górach...nie pamiętam modelu ale kupiłem je za ok 300 zł. Buty wprawdzie juz służą tylko do prac ogrodowych ale to dlatego że...starł się bieżnik pod spodem :) Polecam!!!!

Harnaś
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 7cbbc - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2