Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 41 |

[Obuwie] Hanwag

~Ksh

2007-07-07 13:27:13
80.72.40.123 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Właśnie wracam ze sklepu sherpa na Pięknej 68 w Warszawie. Świetne wieści! Do końca tygodnia mają mieć pierwszą partię butów Hanwaga - różna modele i sporo rozmiarów. Ale co najlepsze: pytałem o cenę yukonów i powiedziano mi, że będą w cenie 759 zł!!! No nareszcie bedziemy mieć ceny jak na Słowacji :) Ponadto mówili mi, że Top-on nie jest już oficjalnym dystrybutorem Hanwaga tylko właśnie sherpa.

Ruda grappa.pl

Ruda grappa.pl
2007-07-07 14:51:22
83.7.196.123 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Wyłącznym dystrybutorem Hanwaga na Polskę bedzie Bakosport nie Sherpa.
Ceny rzeczywiście mają dzięki temu znormalnieć, a Hanwag pojawi się w większej ilości sklepów niż dotąd, pewnie wszędzie tam gdzie Deuter :)

-------------------------------------------------------
GRAPPA.PL Wyjątkowy Sklep Górski w Krakowie

rumcajs

2007-07-07 15:56:01
212.76.37.190 Głosów: -1

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

to już z niecierpliwości przebieram nóżkami...
nie to, że od razu moje Engadiny pójdą w kąt, ale następne buciki to będą znów HanWagi
i kupione w Grappie :)

... nemo me impune lacessit ...

Barsus

Barsus
2007-07-07 18:28:58
89.79.115.32 Głosów: 0

Lizus, lizus :P

:)

Murza

2007-07-07 18:55:07
78.133.128.1 Głosów: 0

Czyżbyś Rumcajsie był niezadowolony z Meindla? Bo ja prawdę powiedziawszy myślę o kupnie za jakiś czas właśnie Engadinów...

Murza-tata

rumcajs

2007-07-08 17:55:20
199.67.203.141 Głosów: 0

-> Barsus
Się podliżę, będę miał taniej :D
Poza tym klasyczny nepotyzm: jak masz dać komus zarobić, to daj znajomym.
w Sherpie nie kupię, bo zdzierają cenowo.

-> Murza
Jestem zadowolony, bardzo. Co nie zmienia faktu, że następne będą HanWagi (choćby przez sentyment do marki)

braavosi

Administrator braavosi
2007-07-09 00:25:05
88.156.1.182 Głosów: 0

Do tematu:
Czy ktoś wie może dokładnie, do jakiej klasy można zaliczyć Hanwagi Grunten?
Podeszwa Breithorn, raczej twarda, ale but chyba nie jest aż tak wysokogórski.
Raz tylko miałem je w rękach i chwilę tylko,Czy ktoś miał do czynienia bliżej z tymi butami?

Barsus

Barsus
2007-07-09 00:36:59

Sztywność c, ale co dalej to nie wiem.

~Sherpa

2007-07-09 14:58:54
83.16.65.10 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Rumcajs, możesz podać przykłady naszego zdzierstwa cenowego?

www.sherpa.pl

~rumcajs

2007-07-09 15:31:39
199.67.203.141 Głosów: 0

Oczywiście, np. buty:
Meindl Borneo, cena regularna u Was 719zł, w Grube 590zł
Scarpa Vega, cena regularna u Was 879zł, w e-pamir 799zł
Asolo Granite GV, cena regularna u Was 879zł, w promocji 829zł, w Summicie regularna 770zł
Jeszcze jakieś przykłady?
Rozumiem, że Wasze ceny wynikają z polityki dystrybutorów, kosztów utrzymania sklepu (powierzchnia w centrum stolycy), etc.
Ale gdzie indziej jest TANIEJ.
Na pewno można u Was dostać jakąś zniżkę, rabacik...
W innych sklepach też :)

~Sherpa

2007-07-09 17:36:44

Twe przykłady są do bani w większości gdyż porównujesz nas do sklepów stricte internetowych a my jesteśmy głownie sklepem stacjonarnym. To oni (sklepy internetowe) zanizają ceny a nie my je zawyżamy. Nie będę ci tłumaczył że sklep sklep stacjonarny ma większe koszty typu czynsz, zatowarowanie, większa obsługa bo wątpie że to zrozumiesz. Uważam że w porówaniu z innymi sklepami stacjonarnymi mieścimy się w normie jeśli chodzi o ceny. Proszę więc nie podawać na NGT informacji które są nie do końca prawdziwe.

www.sherpa.pl

~rumcajs

2007-07-09 18:59:06
212.76.37.190 Głosów: 0

Tak się składa, że to Wy podajcie informacje nieprawdziwe: odnośnie moich przykładów.
Grube jest typowym sklepem stacjonarnym i prowadzi sprzedaż wysyłkową po zamówieniu telefonicznym, faxowym lub mailowym - nie mają nawet strony ze sklepem internetowym, jak Wy, tylko stronę informacyjną, gdzie można co najwyżej ściągnąć katalog w PDF.
A Summit działa tak samo jak Wy: posiada sklep stacjonarny i internetowy, cena jest taka sama w stacjonarnym i internetowym.

"Nie będę ci tłumaczył że sklep sklep stacjonarny ma większe koszty typu czynsz, zatowarowanie, większa obsługa bo wątpię że to zrozumiesz."
Rzeczywiście, nie zrozumiem - Wasza wypowiedź nie wymaga komentarza, wystarczy spojrzeć na mój post powyżej: "Rozumiem, że Wasze ceny wynikają z (...) kosztów utrzymania sklepu (powierzchnia w centrum stolycy), etc. "

Z jednym się zgodzę "bo zdzierają cenowo" ma wydźwięk pejoratywny, mogliście się poczuć dotknięci. Zatem sprostuję: "uważam że w porównaniu z innymi sklepami stacjonarnymi mieścimy się w normie jeśli chodzi o ceny", czyli tak jak w wielu innych sklepach ZARÓWNO stacjonarnych jak i internetowych macie ceny WYSOKIE na wiele artykułów (nie na wszystkie oczywiście).

Jeśli zaś ton mojej wypowiedzi Wam nie pasuje, wystarczy zgłosić naruszenie regulaminu lub w inny sposób dać administratorom znać, że zachowałem sie nie w porządku - wytną moje posty.
Ale "propagandą sukcesu" klientów sobie nie zdobędziecie.

~Sherpa

2007-07-09 19:08:17

Stale monitorujemy ceny w stosunku do innych sklepów. To że znalazłeś akurat 3 produkty które gdzieś indziej są tańsze o niczym nie świadczy. Mogę wymienić 100 produktów które mamy tańszych w porówananiu do inncyh sklepów. Zresztą ta dyskusja niema sensu a wszystkich którzy chcą się przekonać naocznie czy jesteśmy jakoś super drodzy jak twierdzi Rumcajs zapraszam do odwiedziń sklepu i przekonania się jak jest naprawdę na własne oczy.

www.sherpa.pl

~Sherpa

2007-07-09 19:10:53

rumcajs i jeszce jedno, znalazłem 10 sklepów gdzie borneo meindla są o jakieś 30-50 złotych droższe niż u nas więc daj sobie spokój.

www.sherpa.pl

~Sherpa

2007-07-09 19:16:08

A tak pozatym nie sztuka mieć super niskie ceny. Trzeba mieć jeszcze wybór w tym towarze a często jest tak że takie super ceny w wielu sklepach są fikcją bo często jak chcę się kupić np.takie coś w super cenie to się okazuje że np.niema rozmiaru albo wogóle chwilowo to wyszło. My staramy się przyciągać klienta dużym wyborem i szeroką dostępnością towaru oraz również wykfalifikowaną obsługą. Myślę że to ważniejsze. Myślę że to dobra puenta na koniec tej dyskusji o nas jako o sklepie. W każdym razie gwarantuję każedemu że Hanwag będzie w sklepie w takich cenach jak wszędzie czyli w normalnych i zapraszam po niego do sklepu.

www.sherpa.pl

~Ksh

2007-07-09 20:54:54
80.72.40.123 Głosów: 0

Ja szczerze mówiąc już czekam na pierwszą partię Hanwagów w Sherpie. Mam nadzieję, że będą zgodznie z zapowiedziami we środę. Może rzeczywiście jak człowiek poszpera w Internecie to znajdzie taniej (zwłaszcza w Niemczech), ale ja zawsze wolę taki drogi produkt kupić "na żywo". Mogę obmacać, przymierzyć i dokładnie wybadać czy to jest to czego mi trzeba. Zresztą łatwiej chyba dogadać się twarzą w twarz w razie problemów i potrzeby reklamacji. Ja osobiście się cieszę, że w Warszawie bedzie gdzie kupić Hanwagi za normalniejszą cenę bo już prawie kupiłem te buty w innym sklepie stacjonarnym o ponad 200zł drożej. I dodając trzy grosze do dyskusji: dobrze, że jest wybór, niech każdy kupuje gdzie woli i gdzie uzna, że jest atrakcyjniej. Cieżko o miejsce idealne gdzie jest każdy model, pałna wymiarówka i jeszcze ceny niższe niż u producenta.

~rumcajs

2007-07-09 22:32:51
212.76.37.190 Głosów: 0

-> Sherpa
ok, myślę że mogliście się poczuć dotknięci, zaś dyskusja poszła w głupim kierunku przekomarzań
osobiście nic do Was nie mam, tym bardziej nie mam interesu w robieniu Wam antyreklamy
natomiast wiedząc, że jakiś atrakcyjny sprzęt można kupić w dobrej cenie zawsze o tym napiszę na tym forum, nie przejmując się tym, że może przez to stracicie klientów
nawet tych, którzy nie znając cen gdzie indziej, chcieli kupić u Was

ogólnie doskonale wiemy, że ceny w Polsce są wysokie w stosunku do zarobków i tu leży problem, zaś polityka niskich cen jest najlepszym sposobem przyciągnięcia klientów
i chwali się Wam, że "My staramy się przyciągać klienta dużym wyborem i szeroką dostępnością towaru oraz również wykfalifikowaną obsługą", cieszę się bardzo, że jest coraz więcej sklepów, które mają takie ambicje
i życzę Wam rozwoju i dobrych zysków - również dzięki atrakcyjnym cenom :)
wtedy u Was kupię te HanWagi :D

PS co to znaczy "wykfalifikowaną"?
to oznacza to samo, co wykwalifikowaną?

Munkas

2007-07-09 22:40:00
87.204.155.7 Głosów: 0

Drogo nie drogo ale Sherpa ma przynajmniej bardzo szeroki wybór towaru, wiele ciekawych rzeczy praktycznie niedostepnych gdzie indziej który jest na dodatek dostepny od ręki. w ogromnej ilości tzw. sklepów internetowych , które maja nizsze ceny oferują wiele ale na stronach. przy kupnie okazuje sie ze towaru nie ma lub moze być ale za miesiąc i najlepiej po wpłacie zaliczki.

braavosi

Administrator braavosi
2007-07-09 23:10:26
88.156.1.182 Głosów: 0

Barsus
a topon podaje c/b:
http://sklep.hanwag.pl/index.php?s=2&k=12&b=20

Barsus

Barsus
2007-07-09 23:24:29

Zasugerowałem się tym http://sklep.hanwag.pl/index.php?s=2&k=3&b=16
taka sama podeszwa, a przeznaczenie inne.

Strona: | 1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | 41 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 32072 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3