Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 |

[Obuwie] Ciasny podnosek kompozytowy

Wojtek88

2019-06-05 07:48:29
37.47.175.4 Głosów: -3

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Zakupiłem buty BHP z kompozytowym podnoskiem. Już pierwszego dnia zauważyłem że podnosek kompozytowy jest źle wykonany/wszyty. Tak jakby forma była zbyt mała. Podnosek zaczyna się po jednej stronie zbyt wąsko, dodatkowo tak jakby w jednym miejscu był wklęsły. Pod palcem czuć wyraźnie ostrą krawędź.

Pytanie do was czy taki element (podnosek) można jakoś rozciągnąć/wybić. Może jakiś sprytny szewc by sobie z tym poradził. Czy może nie ma szans i lepiej sobie odpuścić.

Mieliście może taką sytuację?

sebastian_ck

2019-06-05 10:32:17
213.77.117.142 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Nie jestem złośliwy, ale to nie jest forum BHP. Ja bym kupił nowe markowe buty, a nie azjatycką produkcję w atrakcyjnej cenie.

-------------------------------------------------------
... a nie jakiś tam siusiumajtek

m

2019-06-05 10:44:51
194.165.48.1 Głosów: 0

sebik - to nie od markowości zależy tylko od kształtu noska.

wojtek - generalnie to raczej nie bo taki nosek jest kształtowany przy bardzo wysokiej temp. Odkształcanie na zimno może go co najwyżej złamać bo raczej pogorszy sytuację. Możesz próbować go nagrzać np ryżej z mikrofali jak botki termoformowalne albo lepiej zamienić na większy rozmiar, żeby odsunąć nosek od palców. Miałem podobny problem z skórzanymi butami narciarskimi ale tam podnosek na pewno był bardziej plastyczny. Generalnie niewiele powalczyłem.

Wojtek88

2019-06-05 11:48:29
37.47.137.211 Głosów: 0

sebastian_ck

Widzę że wiesz o jakich butach mowa. Znasz markę i model oraz cenę. Dawno nie widziałem takiego wróżbity. Zwłaszcza na tym forum które przeglądam już kilka lat. Gdybyś miał chociaż minimalne pojecie o produktach ''renomowanych'' firm wiedziałbyś że wpadki się zdarzają, pełno takich tematów/postów na forum. Ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć, skoro jesteś forumowym trollem:) Pozdrawiam i jeśli miałbyś problem z szukaniem tematów o których wspominam to pisz śmiało, pomogę.

PS. Buty są marki Caterpillar, nie jest to pierwsze obuwie robocze tej marki. Rewelacyjne nie są ale moim zdaniem bliżej im markowym niż niemarkowym. Cokolwiek to znaczy. Dodatkowo sugestia że kupiłem buty używane, świadczy już tylko o Tobie.

m
dzięki za odpowiedź, patrzyłem jeszcze na inne rozmiary i ten model ma bardzo wąski początek podnoska. O powtarzalności formy tez można by trochę popisać.
---
Edytowany: 2019-06-05 11:49:50

turysta

turysta
2019-06-06 06:24:35
94.142.114.52 Głosów: 4

@Wojtek88
Po 6 latach od rejestracji zakładasz tak absurdalny wątek?
Dalszego zaśmiecasz Forum?
Jak sami nie zadbamy o porządek to kto ma to robić?

sebastian_ck

2019-06-07 08:15:29
213.77.117.142 Głosów: 1

@Wojtek88 -daruj sobie takie komentarze i docinki. Skoro czytasz to forum od kilku lat to powinieneś już znać zasady odnośnie zakładania nowych wątków, a tym samym mieć świadomość o jakim sprzęcie się tu dyskutuje - turystycznym, nie BHP , ogrodniczym, malarskim, pszczelarskim itp. TURYSTYCZNYM - rozumiesz?
Ps. O produktach renomowanych firm nie mam pojęcia, bo zakupy robię w Wólce Kosowskiej.

-------------------------------------------------------
... a nie jakiś tam siusiumajtek
Strona: | 1 |

Temat zablokowany