Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

[Obuwie] Beck / w tym: Sierra, Cliff

~szlamsi

2005-07-03 12:56:43
83.23.33.37 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

ja swoje pułtora letnie padaki Sierra STX właśnie zaniosłem do reklamaci, podeszwa wybrała wolność. Ciekawe co napiszą w uzasadnieniu? będę informować ale widze że będzie mi troche powalczyć

-------------------------------------------------------
szlamsi

~Kardi

2005-07-03 14:34:51
83.142.124.138 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

szlamsi- ja ich nie reklamowalem , bo juz nie miałem sił.. (poczytaj o moich reklamacjach butów :D ) a co to przemakania, to powiem jedno... ponoc nie przemakalna membrana sympatex- puszcza nawet na mokrej trawie po 5 minutach... badziewie na potęge i tyle!

~szlamsi

2005-07-03 17:34:05
83.23.33.37 Głosów: 0

to prawda widziałem druszlak ktoky mniej przeciekał ;-)
troszke na te bolączke pomaga pasta camel do nubuku i impregnat
no ale wiadomo z g.... bata nie skręcisz
a co do reklamacji mam kumpla ktory niedał sie i wywalczył co swoje.
polazł do Federacji Konsumentów a tam pokierowali sprawe na właściwy
tor.
kurcze dlaczego to my (klijęci) mamy zawsze dostawać w d...

szlamsi

~szlamsi

2005-07-12 11:53:08
83.23.45.178 Głosów: 0

no tak więc moje becki po łatali jakoś! w ramach gwaranci?! szkoda ale i tak w gory wezme je będzie zabawnie jak sie zaczną rozpadać

szlamsi

~pienk

2005-07-28 01:17:02
81.168.239.52 Głosów: 0

To ja tez troche swojego. Kupilem je pod koniec maja. W polowie lipca poszly do reklamacji. Byly uzywane trche po miescie. Przez tydzien jako rezerwowe na Jurze i przez 10 dni w Bieszczadach.

Opis zauważonych usterek czasie użytkowania:
- w prawym bucie w okolicach miejsca zgięcia stopy rozszedł się materiał oraz doszło do pęknięcia skóry pod nim,
- w obu butach przy elementach metalowych pojawiły się ślady korozji,
- buty przemakają (prawdopodobnie wadliwa membrana) - wystarczylo sie przejsc 100 metrow do kibla po trawie po deszczu i w butach plywa,
- podczas chodzenia buty wydają charakterystyczny skrzypiący dźwięk, który jest dość uciążliwy przy dłuższym użytkowaniu - naciskam na piete i skrzypi. Czyzby tez chcialo sie rozkleic??

pienk

Walter02

2005-07-28 08:53:58
193.0.242.20 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

~pienk
z tym skrzypieniem jest dokładnie tak, jak piszesz, jeżeli skrzypi, to niedługo (parę tygodni z zależności od użytkowania) się rozklei

Chróściel

2005-07-28 09:31:58
84.10.57.254 Głosów: 0

-oj tam, mój prawy Karrimor tak skrzypi, że Kosmosa od tego głowa na szlaku bolała i jakoś się nie rozpadowywuje od ładnych paru lat (but a nie Kosmos):))).
-z tym przemakaniem w trawie to rzecz jak najbardziej naturalna.a zauważ, że zapewne dwa naraz a nie jeden!!!w mokrej albo nawet wilgotnej trawie każdy but przemaka i żadna membrana nie pomoże, choćby nie wiem jakby cie zapewniali,że "guaranted to keep you dry"
-jeśli chodzi o korozję metalowych części to mam pytanie-uzywałeś do ich konserwacji jakiegoś specjalnego środka typu jakiś wosk itd itp?bo jeśli nie no to nie ma co się dziwić...
ale fakt faktem, że cieszę się, że nia mam takich butów i nigdy mieć nie będę no chyba, że ktoś mi na siłę zasponsoruje, czego sobie nie życzę:)))
pozdrówka

GG 5030355; chrosciel@ngt.pl

HAMMET

Administrator HAMMET
2005-07-28 10:44:09
195.136.97.2 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

"w mokrej albo nawet wilgotnej trawie każdy but przemaka i", Chrosciel, chopie, tys gumiokow chyba nie widział :)

Chróściel

2005-07-28 11:17:28
84.10.57.254 Głosów: 0

jo żech nie widzioł? jo nie widzioł? Hammet chopie jo mom jeszcza mleko pod wąsem to jo żech nic tak naprawdę nie widzioł:)))

~Salek

2005-08-14 12:37:04
80.48.229.130 Głosów: 0

przy odpowiedniej konserwacji buty sa ok. 2 tygodnie sierpnia chodzilem po tatrach - czesto w deszczu i potokach i nie przemokly nigdzie. Po kupieniu i przeczytaniu tega watku bylem zalamany - ze co ja to za szajs kupilem - ale po sprawdzeniu w boju buty sa ok i poki co jestem zadowolony i mam nadzieje ze conajmniej 2 lata pochodze :) trzymajcie za mnie kciuki :D:D ;)))
pozdrawiam

Ronin

2005-08-15 20:45:06
80.51.51.30 Głosów: 0

Ja je niedawno kupiłem i jedyne co mogłoby być leprze to wkładki, które są strasznie twarde. Problem rozwiązują dobre wkładmi innej firmy. Dałem za nie poniżej 300zł więc zakup był chyba nie zły. Jak je trochę więcej pomęczę to machnę test. Na chwilę obecną spisują się bardzo dobrze, ale to za krótko, żeby wydać obiektywną opinię na ich temat.

~~szlamsi

2005-09-09 19:11:41
83.23.11.147 Głosów: 0

moje b. znowu się rorpadł niestety w pierwszym tygodniu gorc. znowu poszły do reklamy jak dostane kasę to dołożę parę stówek i kupuje Meindl Engadin Men MFS 685 zł
ps.
a kase dostane tak czy jnaczej

~szlamsi

~Deux

2005-10-20 16:32:34
157.158.184.102 Głosów: 0

Witam ponownie na forum.
Pod koniec sytcznia b.r. zostawiłem tutaj swoją opinię na temat tych bucików i wiecie co? Nie chcę zapeszać, bo to dopiero rok, ale chyba się pomyliłem. W każdym razie daję im (trepkom) szansę na następny rok...myślę, że się niezawiodę.

Deux

~Misiek_Xtrm

2005-11-01 12:17:13
83.28.109.31 Głosów: 0

Witam
Buciki Beck Sierra kupiłem w czerwcu tego roku. Użytkowałem je w mieście i na wypadach do lasu. Mają też na koncie kilkunastokilometrowe marsze.
A oto co się z nimi stało:
- dosyć szybko zaczęły mi się delikatnie rozklejać na czubie
- w obu butach puściły szwy mocujące otok (z czegośtam) w miejscu zgięcia.
- przeciekały

No i sukces - oddałem na gwarancji i po niecałych 2 tygodniach dostałem nowe.

P.S.
Kumpel kupił identyczne wtedy co ja i testował je ciężej w karkonoszach. Na jego parce nie widać śladów zużycia, tak jakby nówki sztuki ze sklepu były

~kardi

2005-11-01 14:31:25
83.142.120.254 Głosów: 0

Misiek_xtrem - Jaki sukces! za pare miesiecy polecisz z tym dziadostwem znowu do reklamacji.. i znowu nowe , i tak do emerytury :P nawet sie nie dowiesz jak sie chodzi w porzadnym bucie :P (no chyba ,ze prędzej firma padnie,albo przestana ten badziewny model produkować i zrobia wreszcie cos porzadnego)

Pepinus

2005-12-30 22:46:42
80.53.237.83 Głosów: 0

Wczoraj kupiłem te buty. Gdy przeczytałem posty na forum zacząłem żałować, że je kupiłem. Ale gdy je przetestuję, to napiszę o moich doświadczeniach

~agnessa

2006-01-03 20:28:32
213.77.117.7 Głosów: 0

gdy czytam tu prawie same negatywne opinie, to zastanawiam sie czy sa to opinie o butach, czy o ich uzytkownikach...
nie wierzę w niezniszczalne buty i sama wiem jak szybko potrafie zniszczyć buty spodnie kurtkę
jesli ktoś kupuje buty górskie nie wiedząc, że trzeba je mierzyc na gruba skarpetę, to o czym tu gadac z takim gościem...
czy na pewno piszecie o butach Becka Sierra STX z vibramem i sympatexem? jak je konserwujecie? czy impregnowaliście je dokładnie przed pierwszym uzyciem? gdzie ich uzywaliście? jesli na budowie w Hiszpanii lub Norwegii , to sie nie dziwię ..

życze miłych wedrówek na sucho

~KaWu

2006-01-03 21:04:34
83.30.230.49 Głosów: 0

czy trzeba impregnowac buty przed pierwszym urzyciem?!?! pierwsza impregnacja z naszej strony powinna byc po okolo 3 miesiacach jezeli uzywamy je na co weekendowe wypady. Gdy kupujemy buty to juz powinny byc fabrycznie zaimpregnowane słabo bo słabo ale powinny. Tymbardizje ze jest to but z "jakoms" mebranom.

sorry za bledy jesli jakies zrobilem

~agnessa

2006-01-03 21:08:51
213.77.117.7 Głosów: 0

sorry troche się wkurzam, bo na żadnej innej stronie nie ma tak negatywnych opinii, a tak sie stalo, że wlaśnie kupiłam sobie sierra stx, po tym jak mi pękła podeszwa Chiruca...

pozdrawiam Was serdecznie i ide zaipregnować buty, bo jesli nabiorą miejskiej soli ulicznej to juz po mnie i pójdę pod Kailas na bosaka... pa!!!!

a

~marcinssdd

2006-01-03 21:19:27
83.29.203.26 Głosów: 0

agnessa - nikt nikomu nie zabrania kupować butów Beck'a.
Jeżeli ktoś się pyta co o nich sądze to odpowiadam w miare moich skromnych możliwości. Mam z nimi negatywne doświadczenia i ich nie polecam. Natomiast ja polecam własnie Chiruce - to są buty które mnie jeszcze nie zawiodły (miałem model Teide i mam Erie).

Strona: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 0f966 - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3