Wybierz kategorie forum:
Strona: | 1 | 2 |

[Akcesoria] Kohla Alpen Pro

~lukas0987

2013-01-02 00:42:59
89.76.44.169 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

~lukas0987
2012-12-31 20:07

Użytkowanie: cały rok, około 3 lata.

Opinia: bardzo dobre kije, właściwie nie wiem jak inne się sprawdzają ponieważ mam tylko te jedne od trzech lat. Grot ostry jak zawsze. Pomimo zblokowania nieraz pomiędzy kamieniami jeszcze są proste. W ogóle o nie nie dbałem. Nigdy nie czyściłem i nigdy nie rozkręcałem. Po prostu niezawodny sprzęt. Po trzech latach jak zaczęło z nich coś białego się sypać postanowiłem je rozkręcić. Śruby troszkę skorodowały, ale ewidentnie to jest brak mojej miłości i opieki. Nie zawodny sprzęt. Moja subiektywna ocena w skali od 1 do 5 to 5.0. Jak te się rozpadną z pewnością zakupię ten sam model.

-------------------------------------------------------
przeniesione z pola recenzja

~RoKo

2013-01-02 10:43:43
62.87.130.114 Głosów: 0

Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Czas użytkwania ponad 5 lat, używane przez 3 sezony

Szybko zeszła farba ze skali dolnego segmentu, po uzyciu zwykle nie rozkręcałem - w środku widać biały osad (tlenek aluminium?), kilka razy zdarzyło się, że nie chciały się blokować - potrzeba było rozkręcać i dokręcić śrubkę ściskającą plastikowe elementy z oringiem, później dowiedziałem się w sklepie, że wnętrze rurek warto przepłukać gorącą wodą. Nauczyłem się, że sprzęt trzeba koniecznie sprawdzić przed wyjazdem, konieczny będzie stosowny śrubokręt. Jeśli będę kupował kolejne kijki to raczej z blokadą zewnętrzną. Oprócz problemów z blokowaniem żadnych innych zastrzeżeń.

Robert

barlak

barlak
2019-05-09 09:54:54
37.47.235.62 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

Mam 14- (słownie: czternasto-) letnie kije Kohla i właśnie dlatego, że mają aż tyle lat i są w pełni sprawne, chciałbym używać ich dalej!... Potrzebuję jednak nowych letnich krótkich grotów. I tu się pojawia problem. Oto bowiem niegdysiejszy dystrybutor tej marki TatraTrade z Zakopanego pisze mi:

''Niestety od dobrych kilku lat nie jesteśmy dystrybutorem firmy Kohla i żadnych części już nie mamy''

Ktoś coś kojarzy, gdzie mógłbym nabyć takie elementy?

Bartek - najlepsze są rozwiązania najprostsze

Gapcio

2019-05-09 19:18:31
46.187.191.72 Głosów: 0

Edytuj post  Jeśli uważasz, że post jest wartościowy, zagłosuj na niego  Post do usunięcia!!!

@ barlak

Jesli mnie pamięć nie myli Raven był kiedyś dystrybutorem marki Kohla

https://tiny.pl/t9qff

w ofercie nie widzę jednak tej marki

http://outdoor.ravenco.eu/o-firmie/

W

Don Diego

2019-05-12 06:46:03
37.47.77.109 Głosów: 0

Mam długie groty, zimowe, zimowe kółka i takie czerwone kółeczko-kluczyk do wymiany grotów.
Chcesz to pisz. Oddam za darmo.
---
Edytowany: 2019-05-13 07:22:36

barlak

barlak
2019-05-13 15:04:09
37.47.205.248 Głosów: 0

@Don Diego
Dzięki za info i ofertę. Długie mam tez z całym zestawem - niemal nówki (na śniegu się nie tepią)...

Szukam krótkich letnich...

Bartek - najlepsze są rozwiązania najprostsze
Strona: | 1 | 2 |
Odpowiedź
Nick Zaloguj sie »
Treść
Podpis
Wpisz tekst do prawego pola: 2bcab - zabezpieczenie przed SPAMEM
dodaj zdjęcia »
Max rozmiar zdjęcia 200 KB. Akceptowany format: jpg
Zdjęcie 1